
Ліжко машина гоночна Dakar
6 990 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Di-Dakar
- +380 (50) 358-28-96вайбер
- +380 (96) 314-44-47
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Ліжко машина гоночна Dakar»
Ліжко машина гоночна спортивна Dakar
Ліжечко для справжніх гонщиків виконане в стилі ралійного авто.. Для цієї моделі ліжка-машини так само доступна м'яка оббивка бортиків всередині ліжка, світлодіодна підсвітка, накладні колеса та висувна шухлядка для білизни або іграшок.
Ліжко машинка може бути виготовлено із ламінованого ДСП або МДФ. (ціни різніі - уточнюйте у менеджера )
Розміри
Спальне місце - 150х70 см
Габарити - 167х74х62см
Висота спального місця 43 см
або
Спальне місце 170 на 80 см
Габарити 187х84х70см
Висота спального місця 51см
Додаткові опції
- М'якi бортики + 1200 грн.
- Висувна шухлядка + 1800 грн.
- Світлодіодна підсвітка стаціонарна + 1200 грн.
- Накладні колеса + 500/1000 грн за 2/4 шт.
- Накладні елементи + 1600/3200 грн. 1/2 сторони
- LED піідсвітка стрічка різнокольорова на пульті - 690грн
- Матрас Ортопедичний від 1990грн
- Простирадло на резинці - 390грн
- Постільна білизна - 795грн
Накладки для ліжка-машини виготовлені з ЛДСП, нанесено зображення, торці закриті гнучким С-профілем.
В повний комплект для однієї зі сторін входить: переднє та заднє крило, двері, обвіс, повітрозабірник.
Оплати
на рахунок
на карту
накладенй платіж
оплата частинами
Телефонуйте прямо зараз і отримайте безкоштовно доставку
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | кровать-машина |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | ДСП ламинированная, МДФ |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 100 кг |
| Размер спального места | 70х150 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 167 см |
| Глубина детской кровати | 74 см |
| Общая высота детской кровати | 62 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 150 см |
| Ширина спального места | 70 см |
| Высота спального места | 43 см |
| Комплектация | |
| Защитный бортик | Да |
- Цена: 6 990 ₴









