Ліжко машина ПІКСЕЛЬ
Ліжко в дусі сучасного - для справжніх захисників генералів.
Ліжко машинка може бути виготовлено із ламінованого ДСП або МДФ. (ціни різніі - уточнюйте у менеджера )
Розміри
Спальне місце - 150х70 см
Габарити - 164х74х62см
Висота спального місця 43 см
або
Спальне місце 170 на 80 см
Габарити 184х84х71см
Висота спального місця 50см
Кольори ліжечка
Білий
сірий
чорний
рожевий
блакитний
зелений
червоний
жовтий
синій
піксель
поліція
Додаткові опції
- М'якi бортики + 1200 грн.
- Висувна шухлядка + 1800 грн.
- Світлодіодна підсвітка стаціонарна + 1200 грн.
- Накладні колеса + 500/1000 грн за 2/4 шт.
- Накладні елементи + 1600/3200 грн. 1/2 сторони
- LED піідсвітка стрічка різнокольорова на пульті - 690грн
- Матрас Ортопедичний від 1990грн
- Простирадло на резинці - 390грн
- Постільна білизна - 795грн
Накладки для ліжка-машини виготовлені з ЛДСП, нанесено зображення, торці закриті гнучким С-профілем.
В повний комплект для однієї зі сторін входить: переднє та заднє крило, двері, обвіс, повітрозабірник.
Оплати
на рахунок
на карту
накладенй платіж
оплата частинами
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | кровать-машина |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП ламинированная, МДФ |
| Материал изготовления фасада | ДСП ламинированная, МДФ |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 110 кг |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Размер спального места | 70х150 |
| Цвет (оттенок) мебели | Желтый, Зеленый, Синий, Розовый, Голубой, Белый, Серый, Черный, Красный |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Цвет | Белый |
| Тип подъемного механизма | Без подъёма |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 164 см |
| Глубина детской кровати | 74 см |
| Общая высота детской кровати | 62 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 150 см |
| Ширина спального места | 70 см |
| Высота спального места | 43 см |
| Комплектация | |
| Защитный бортик | Да |
- Цена: 6 990 ₴







